inhalatory
Inhalator IH21
- Poziom hałasu: 58
- Maksymalny przepływ: 5.3
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
149.35 zł / szt
161.30 zł gross
Inhalator IH 21
Skuteczne rozpylanie preparatu inhalacyjnego za pomocą technologii sprężonego powietrza AC
Wyjątkowo krótki czas inhalacji dzięki bardzo dużej wydajności nebulizacji
Kompleksowy pakiet roczny zawarty w opakowaniu
Inhalator wykorzystujący technologię sprężonego powietrza i krótki czas inhalacji
Inhalator firmy Beurer z technologią sprężonego powietrza służy do leczenia chorób dróg oddechowych. Krótki czas inhalacji urządzenia IH 21 sprawia, że zabieg jest przyjemny, a dzięki dodatkowej masce dla dzieci urządzenie może być optymalnie zastosowane również u dzieci.
- Skuteczne rozpylanie preparatu inhalacyjnego za pomocą technologii sprężonego powietrza AC
- Wyjątkowo krótki czas inhalacji dzięki bardzo dużej wydajności nebulizacji
- Kompleksowy pakiet roczny zawarty w opakowaniu
- Do terapii górnych i dolnych dróg oddechowych, w przypadku przeziębienia, astmy, chorób dróg oddechowych
- Wysoki udział cząstek respirabilnych umożliwia ukierunkowane leczenie górnych i dolnych dróg oddechowych
- Zawiera praktyczny schowek na obszerny Yearpack i kabel zasilający
- Wszystkie leki nadające się i dopuszczone do inhalacji mogą być przyjmowane drogą inhalacji. Zasięgnąć porady lekarza lub pracownika apteki.
- Higieniczne zastosowanie, ponieważ urządzenie i Yearpack nadają się do ponownego użycia po przygotowaniu do ponownego zastosowania
- Łatwe i higieniczne czyszczenie dzięki zdejmowanym elementom
- Prosta obsługa za pomocą jednego przycisku
- Zintegrowana dioda kontrolna LED informuje o stanie pracy (niebieski: gotowość do pracy)
- Wyrób medyczny
| Weight | 2096 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 360 x 192 cm |
Technical Specifications
| Brand | Beurer |
|---|---|
| Poziom hałasu | 58 |
| Maksymalny przepływ | 5.3 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Wskaźnik MMAD / MMD | 3.85 |
| Nebulizacja | 0.35 |
| Wymiary | 300 x 180 x 100 mm |
| Waga | 1.79 |
| Pozostałe parametry | Ciśnienie robocze: 0.5-1.45 bar |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Typ | Inhalator |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |