Inhalator IH 28 Pro
- Poziom hałasu: 58
- Ciśnienie: 1.45
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Inhalator IH 28 Pro
Inhalacja dla całej rodziny
Inhalator IH 28 Pro wykorzystujący wydajną technologię sprężonego powietrza może złagodzić objawy astmy, przeziębienia i chorób dróg oddechowych. Dzięki obszernemu zestawowi nebulizatora zawierającemu irygator do nosa oraz maski dla dzieci i dorosłych, produkt jest odpowiedni dla całej rodziny.
Idealny na astmę, przeziębienia i inne dolegliwości
Inhalator jest wyrobem medycznym, który idealnie nadaje się do leczenia ostrych objawów i przewlekłych chorób, takich jak astma i POChP, zapewniając przyjemną opiekę nad drogami oddechowymi i skutecznie zapobiegając przeziębieniom.
Praktyczne przechowywanie
Inhalator jest wyposażony w praktyczny schowek, w którym można łatwo przechowywać liczne akcesoria (np. ustnik, końcówkę do nosa, irygator do nosa, maskę dla dorosłych i maskę dla dzieci).
Wysokiej jakości materiał
Maski silikonowe są odporne na wysoką temperaturę i można je wygotować, są wyjątkowo higieniczne i dzięki zastosowaniu miękkiego, elastycznego materiału przyjemnie dopasowują się do kształtu twarzy.
Inhalator z technologią sprężonego powietrza oraz obszerny zestaw nebulizatora
Popraw swoje samopoczucie za pomocą inhalacji. Inhalator IH 28 Pro firmy Beurer z technologią sprężonego powietrza może złagodzić dolegliwości astmy, przeziębienia i chorób dróg oddechowych. Obszerny zestaw nebulizatora z irygatorem do nosa, maska dla dzieci i dorosłych urządzenia IH 28 Pro zapewniają kojącą inhalację dla każdego.
- Skuteczne rozpylanie preparatu inhalacyjnego za pomocą technologii sprężonego powietrza AC
- Kompleksowy pakiet roczny zawarty w opakowaniu
- Zawiera praktyczny schowek na obszerny Yearpack i kabel zasilający
- Wyrób medyczny
- Do terapii górnych i dolnych dróg oddechowych, w przypadku przeziębienia, astmy, chorób dróg oddechowych
- Wysoki udział cząstek respirabilnych umożliwia ukierunkowane leczenie górnych i dolnych dróg oddechowych
- Prosta obsługa za pomocą jednego przycisku
- Higieniczne zastosowanie, ponieważ urządzenie i Yearpack nadają się do ponownego użycia po przygotowaniu do ponownego zastosowania
- Zintegrowana dioda kontrolna LED informuje o stanie pracy (niebieski: gotowość do pracy)
- Łatwe i higieniczne czyszczenie dzięki zdejmowanym elementom
- Wszystkie leki nadające się i dopuszczone do inhalacji mogą być przyjmowane drogą inhalacji. Zasięgnąć porady lekarza lub pracownika apteki.
- Wyjątkowo krótki czas inhalacji - dzięki bardzo dużej wydajności nebulizacji
| Weight | 2200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 126 x 216 x 216 cm |
Technical Specifications
| Brand | Beurer |
|---|---|
| Poziom hałasu | 58 |
| Ciśnienie | 1.45 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wskaźnik MMAD / MMD | 3.07 |
| Nebulizacja | 0.35 |
| Wymiary | 20.7 x 20.7 x 9.4 cm |
| Waga | 1.84 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Typ | Inhalator |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |