ICD-PX370
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Sony ICD-PX370
Ten dyktafon cyfrowy umożliwia łatwe nagrywanie przebiegu spotkań, wykładów itp. z zachowaniem wysokiej jakości dźwięku.
Prosty w obsłudze interfejs ułatwia odszukiwanie starych nagrań, a wbudowane złącze USB umożliwia podłączenie urządzenia do komputera. Funkcja automatycznego nagrywania głosu redukuje odgłosy z otoczenia, dzięki czemu zawsze usłyszysz treść wypowiedzi.
| Weight | 240 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 110 x 155 cm |
Technical Specifications
| Brand | Sony |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Maks. czas nagrywania | 159 |
| Zakres częstotliwości | Pasmo przenoszenia: MP3 48 kb/s (mono): 5014 000 Hz |
| Organizacja danych | - Maksymalna liczba plików (łącznie): 5000 |
| Wymiary | 38,3 x 114,2 x 19,3 mm |
| Waga | 74 |
| Akcesoria w zestawie | Baterie alkaliczne LR03 (AAA, 2 szt.) |
| Funkcje specjalne | - Zoptymalizowana funkcja nagrywania głosu |
| Pamięć wewnętrzna | 4 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |