koncentratory USB
Hub USB3.2 Gen2, 2xUSB A, 2x USB-C, PD, 100W
- Liczba portów: 4
- Ładowanie urządzeń: Tak
- Standard: USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
91.00 zł / szt
111.93 zł gross
Hub USB-C wspiera nowoczesny standard USB 3.1 Gen2 i pozwala na podłączenie aż 4 urządzeń. Urządzenia starszych generacji USB także mogą być podłączane i używane. Hub ten o eleganckim wyglądzie dzięki aluminiowej obudowie jest prawdziwym ozdobnikiem każdego biurka. Proste połączenie dzięki funkcji Plug & Play. Szybkość transferu danych USB 3.1 Gen2 do 10 Gbps.
| Weight | 80 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 75 x 160 cm |
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Liczba portów | 4 |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Wymiary | Wysokość: 10 x szerokość: 40 x długość: 110 mm |
| Waga | 0.055 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |