koncentratory USB
HUB 4 PORTY USB 2.0 EA112
- Standard: USB 2.0
- Liczba portów: 4
- Ładowanie urządzeń: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
11.48 zł / szt
14.12 zł gross
4 portowy, mały, kompaktowy, szybki USB HUB. Idealne rozwiązanie do osób którym brakuje wejść w komputerze stacjonarnym lub laptopie. Hub pozwala podłączyć równocześnie takie urządzenia jak np.: odtwarzacze mp3, aparaty cyfrowe, skanery, drukarki (atramentowe/laserowe), pendrive, urządzenia wielofunkcyjne, zewnętrzne dyski twarde, klawiatury, myszki oraz wszystkie urządzenia z końcówka USB.
| Weight | 61 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 130 x 180 cm |
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Standard | USB 2.0 |
| Liczba portów | 4 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Rodzaj | Pasywny |
| Wymiary | - 38 x 91 x 13 mm |
| Pozostałe parametry | - Maksymalne zasilanie: 500 mA |
| Zasilanie | - Hub pasywny, zasilany z gniazda USB |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |