koncentratory USB
Hub 4 portowy HALYX USB C USB3.2
- Liczba portów: 4
- Rodzaj: Aktywny
- Porty : 4 x USB Type A Żeńska
- Full specification
Status: Out of stock
102.49 zł / szt
126.06 zł gross
Hub 4 portowy HALYX USB C USB3.2
Stylowy aluminiowy hub USB dodaje 4 dodatkowe porty USB-A o prędkości 5 Gb/s do komputera z portem USB-C.
- Dodaj 4 dodatkowe porty USB-A do komputera za pomocą jednego portu USB-C
- Obsługuje transfer danych z prędkością do 5 Gb/s przy użyciu USB 3.2 Gen 1
- Trwała i stylowa obudowa z odlewanego ciśnieniowo stopu aluminium
- Cienki i kompaktowy, łatwy do przenoszenia podczas podróży
- Działa na każdym komputerze PC, laptopie lub MacBooku z portem USB-C
- Podłącz i używaj, nie potrzebujesz dodatkowego zasilacza ani oprogramowania
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Liczba portów | 4 |
| Rodzaj | Aktywny |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Wymiary | 14 x 30 x 100 mm |
| Waga | 45 |
| Video | |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Aluminiowy |
| Weight | 77 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 130 x 140 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |