porty HDMI
HDMI Flex Port 69D47AA
- Pasuje do:
Uniwersalne
- Złącza: 1 x HDMI
- Wymiary:
(szer. x gł. x wys.) 41,7 x 38,9 x 16,3 mm
- Full specification
Status: Out of stock
47.14 zł / szt
57.98 zł gross
Złącze HP HDMI Flex Port (69D47AA)
| Weight | 110 kg |
|---|---|
| Dimensions | 185 x 40 x 230 cm |
Technical Specifications
| Brand | HP Inc. |
|---|---|
| Pasuje do | Uniwersalne |
| Złącza | 1 x HDMI |
| Wymiary | (szer. x gł. x wys.) 41,7 x 38,9 x 16,3 mm |
| Waga | 11.3 |
| Akcesoria w zestawie | HP HDMI Flex Port, instrukcja instalacji, karta gwarancyjna, informacje o produkcie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Stalowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |