słuchawki
HA-S180 Białe
- Pasuje do:
Wtyk kompatybilny z iPhone'em
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Full specification
Status: Out of stock
44.67 zł / szt
54.94 zł gross
HA-S180 Białe
Lekkie słuchawki nauszne JVC HA-S180.
Słuchawki są dostępne w 4 wersjach kolorystycznych.
| Weight | 260 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 170 x 210 cm |
Technical Specifications
| Brand | JVC |
|---|---|
| Pasuje do | Wtyk kompatybilny z iPhone'em |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Wymiary | Wymiary opakowania 15.8 x 22 x 3 cm |
| Waga | 108 |
| Pozostałe parametry | - Doskonała jakość dźwięku dzięki 30 mm przetwornikom neodymowym |
| Długość przewodu | 1.2 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |