słuchawki
HA-L50 W
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
29.00 zł / szt
35.67 zł gross
| Weight | 93 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 x 92 x 215 cm |
Technical Specifications
| Brand | JVC |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 18 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 |
| Czułość | 104 |
| Waga | 46 |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.5 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |