grzechotki i gryzaki
Grzechotka Krówka 18 cm
- Bezpieczeństwo:
- Przed podaniem zabawki dziecku należy usunąć opakowanie oraz doczepione metki wraz z plastikowymi łącznikami.
- Wszystkie zabawki są pakowane w osobny woreczek foliowy. Plastikowe woreczki oraz plastikowe łączniki prz
- Nr katalogowy:
9497
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
15.99 zł / szt
19.67 zł gross
Grzechotka Krówka 18 cm
Ten uroczy produkt z kategorii "Dla najmłodszych" to idealny wybór dla maluszków od pierwszych dni życia. Wykonany z miękkiego pluszu o wysokości 18 cm, zapewniający bezpieczeństwo i komfort podczas zabawy.
Technical Specifications
| Brand | TULILO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | 9497 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | Wysokość: 18 cm |
| Wymagania wiekowe | 0 |
| Materiał | Plusz |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 165 x 215 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |