grille
Grill kontaktowy MultiGrill 7 CG 7040
- Moc: 2000
- Regulacja temperatury: Tak
- Lampka kontrolna: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
389.00 zł / szt
478.47 zł gross
Zintegrowane elementy grzewcze
Gwarantują idealne grillowanie, skracając czas nagrzewania i zapewniając szybki powrót do odpowiedniej temperatury po położeniu zimnego jedzenia na płycie.
3 pozycje grillowania w 1 urządzeniu
Maksymalna wszechstronność dzięki zamkniętej, otwartej i półotwartej pozycji gotowania.
Niezależne elektroniczne termostaty
Zapewniają precyzyjną i stabilną wysoką temperaturę dla każdej płyty przez cały czas gotowania.
Duża powierzchnia grzewcza
Usmaż nawet 12 burgerów lub przygotuj jedzenie dla nawet 6 osób za jednym razem.
Moc 2000W
Dla jednolitego i mocnego grzania.
Wbudowana tacka ociekowa
Prosta w obsłudze i czyszczeniu.
System blokady
Dla wygodnego przechowywania i łatwego czyszczenia.
Technical Specifications
| Brand | Braun |
|---|---|
| Moc | 2000 |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Rodzaj | Grill |
| Mycie w zmywarce | Niezalecane |
| Powłoka | Aluminiowa |
| Wymiary | 36.5 x 31.5 x 17.3 cm |
| Waga | 5.338 |
| Akcesoria w zestawie | Tacka na olej |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 6500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 225 x 390 x 410 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |