Gravitrax Zestaw Startowy
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
22410
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Gravitrax Zestaw Startowy
Gravitrax to system torów kulkowych, które można dowolnie łączyć i modyfikować tak, by ścieżka, po której poruszają się metalowe kulki, była jak najbardziej skomplikowana i ekscytująca. Zestaw Startowy GraviTrax składa się z ponad 100 części i 18 różnych elementów konstrukcyjnych, z których można wyczarować zarówno tor wyścigowy jak i skomplikowaną, pełną zakrętów i nieoczekiwanych przeszkód drogę dla jednej lub kilku kulek.
Zestaw zamknięto w duże, białe, kartonowe opakowanie, umożliwiające bezpieczne przechowywanie wszystkich elementów. Dla początkujących do zestawu dołączona jest instrukcja z zadaniami i planami konstrukcyjnymi o różnych poziomach trudności, natomiast można również działać samodzielnie i planować ułożenie swojego zestawu GraviTraxa wedle własnej fantazji.
Budowanie torów Gravitrax pobudza wyobraźnię, wznieca zainteresowanie nauką (fizyką, geometrią przestrzenną oraz grawitracją) oraz dostarcza zabawy na wiele godzin zarówno dorosłym jak i dzieciom.Zestaw Startowy GraviTrax można rozszerzać w nieskończoność, dzięki zestawom uzupełniającym oraz dodatkom. Ponadto Zestaw Startowy Gravitrax łączy się ze wszystkimi produktami serii PRO oraz POWER.
| Weight | 2658 kg |
|---|---|
| Dimensions | 105 x 335 x 340 cm |
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 22410 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Konstrukcyjne |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33,8 x 33,8 x 11 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Karton |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |