konstrukcyjne
Gravitrax Dodatek Spirala
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
22424
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
27.36 zł / szt
33.65 zł gross
Gravitrax Dodatek Spirala
Pozwól kulce zawirować! Złóż spiralę i dostosuj jej różne wysokości do swojego toru. Połącz spiralę z zestawem startowym Gravitrax, aby uzyskać jeszcze większą różnorodność w wyścigu kulek. Ciekawe jak daleko dolecą kulki za pomocą spirali?
Budowanie torów Gravitrax pobudza wyobraźnię, wznieca zainteresowanie nauką (fizyką, geometrią przestrzenną oraz grawitacją) oraz dostarcza zabawy na wiele godzin zarówno dorosłym jak i dzieciom.
Wszystkie produkty z różnych serii GraviTrax można razem łączyć, a dzięki zestawom uzupełniającym oraz dodatkom zabawę może trwać w nieskończoność.
| Weight | 120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 110 x 110 cm |
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 22424 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Konstrukcyjne |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 11,3 x 11,3 x 5,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Karton |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |