konstrukcyjne
Gravitrax Box
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
27468
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
29.70 zł / szt
36.53 zł gross
Gravitrax Box
Nie gub swoich kulek! Zestaw zawiera 12 kolorowych kulek (6 srebrnych, po 2 czerwone, niebieskie i zielone) i 4 pudełka do ustawiania jedno na drugim (2 zielone, 1 białe i 1 szare). Możesz uporządkować swoje kulki według kolorów lub po prostu wymieszać je, jak chcesz. Świetny element każdego zestawu GraviTrax!
Budowanie torów Gravitrax pobudza wyobraźnię, wznieca zainteresowanie nauką (fizyką, geometrią przestrzenną oraz grawitacją) oraz dostarcza zabawy na wiele godzin zarówno dorosłym jak i dzieciom. Wszystkie produkty z różnych serii GraviTrax można razem łączyć, a dzięki zestawom uzupełniającym oraz dodatkom zabawę może trwać w nieskończoność.
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 27468 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Konstrukcyjne |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 11,3 x 11,3 x 5,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Karton |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 220 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 110 x 110 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |