gramofony
Gramofon CR1168
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Odtwarzanie z USB: Tak
- Pasma: FM (UKF)
- Full specification
Status: Out of stock
218.35 zł / szt
268.57 zł gross
Nowoczesny gramofon Camry CR 1168 to prawdziwa gratka dla miłośników klasycznego brzmienia. Za jego pomocą odtworzysz płyty winylowe w jednej z trzech prędkości: 33/45/78 RPM. Dodatkowo, gdy akurat nie słuchasz płyt, możesz skorzystać z wbudowanego radia FM. Urzadzenie również posiada odbiornik bluetooth pozwalający połączenie z telefonem/tabletem/laptopem w celu puszczania muzyki z gramofonu. A kiedy masz ochotę na chwilę ciszy, gramofon może posłużyć jako zegarek lub jako budzik, jeśli ta chwila ma się skończyć.
| Weight | 2680 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 x 355 x 350 cm |
Technical Specifications
| Brand | Camry |
|---|---|
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Moc wyjściowa | 3 |
| Prękość płyty | 78 RPM |
| Zgrywanie dźwięku | Kartę pamięci |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Tuner FM | Tak |
| Typ kart pamięci | SD |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |