konwertery nagrań
Grabber Audio/Video USB 2.0 Win 11
- Waga: 0.042
- Pozostałe parametry:
- Zgodność z USB Hi-Speed
- Szybkość transmisji danych: do 480 Mbit/s
- Rozdzielczość: NTSC: 720x480 przy 30 Hz, PAL: 720x576 przy 25 Hz
- Obsługuje Windows 11
- Gniazda we/wy: 3 x RCA
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 28 in stock
54.84 zł / szt
67.45 zł gross
Z łatwością podłącz kamerę lub magnetowid do komputera i zdigitalizuj stare analogowe filmy.
| Weight | 116 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 x 178 x 142 cm |
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Waga | 0.042 |
| Pozostałe parametry |
|
| Gniazda we/wy | 3 x RCA |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |