gry
Gra Uno
- Nr katalogowy:
W2087
- Rodzaj: Rodzinne i towarzyskie
- Liczba graczy: 2 - 10
- Full specification
Status: Out of stock
23.00 zł / szt
28.29 zł gross
Przygotuj się na dziką frajdę z UNO dzięki tej nowej wersji popularnej gry karcianej!
Gra posiada teraz specjalne dzikie karty, dzięki którym gracze mogą wymyślać swoje własne reguły gry! Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się kart w każdej rundzie i zdobycie punktów za karty, które zostały w rękach innych graczy. Po wyłożeniu przedostatniej karty gracz musi krzyknąć UNO, tzn. jeden. Jeśli nie krzyknie i zostanie przyłapany, będzie musiał wziąć kolejne karty! Dzięki nowym zasadom i możliwościom, rozgrywka jest jeszcze bardziej ekscytująca! Liczba graczy: 210.
| Weight | 170 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 95 x 145 cm |
Technical Specifications
| Brand | Mattel |
|---|---|
| Nr katalogowy | W2087 |
| Rodzaj | Rodzinne i towarzyskie |
| Liczba graczy | 2 - 10 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 14,5 x 9,2 x 1,9 cm |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Wersja językowa | Polska instrukcja |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |