gry
Gra statki
- Bezpieczeństwo:
Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg oddechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
078103
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
29.90 zł / szt
36.78 zł gross
Gra Statki - Bitwa na morzu
Klasyczna gra strategiczna.
| Weight | 510 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 x 270 x 305 cm |
Technical Specifications
| Brand | Madej |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg oddechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 078103 |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Rodzaj | Strategiczne i ekonomiczne |
| Max. liczba graczy | 2 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30 x 30 x 6 m |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Wersja językowa | Polska |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |