Gra SPORT - TRIMORY
- Bezpieczeństwo:
Niestosowanie się do zalecanych środków ostrożności może prowadzić do uszczerbku na zdrowiu. Ze względu na zamieszczone informacje należy zachować pudełko. Zakurzone elementy gry przecieramy czystą szmatką. Instrukcja znajduje się w środku pudełka.
- Nr katalogowy:
GRA-00111
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Gra pamięciowa, w której prezentujemy osiem popularnych dyscyplin sportowych.
Należy zebrać dwa odpowiednie zestawy-rekwizyty, które będą pasowały do wylosowanej karty z sylwetką sportowca. Trzy obrazki stworzą całość. Gracze starają się zebrać jak najwięcej trójelementowych zestawów. Do gry dołączona jest instrukcja z różnymi propozycjami rozgrywek. Poznaj dyscypliny sportowe, zacznij uprawiać jedną z nich, zostań kibicem.
| Weight | 325 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 185 x 170 cm |
Technical Specifications
| Brand | Jawa |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Niestosowanie się do zalecanych środków ostrożności może prowadzić do uszczerbku na zdrowiu. Ze względu na zamieszczone informacje należy zachować pudełko. Zakurzone elementy gry przecieramy czystą szmatką. Instrukcja znajduje się w środku pudełka. |
| Nr katalogowy | GRA-00111 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Edukacyjne |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | Bez ograniczeń |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18.5 x 17 x 4 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |