gry
Gra Splendor (2024)
- Nr katalogowy:
28615
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Gry karciane
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 23 in stock
93.08 zł / szt
114.49 zł gross
Przemierz Jedwabny Szlak i zostań najbardziej poważanym kupcem na świecie!
Zbieraj klejnoty, aby sfinansować swoje ambicje. Gromadź bogactwo i zwiększaj prestiż, który otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Rozszerzaj wpływy, wzmacniaj swoje imperium handlowe i zyskaj przychylność wpływowych arystokratów, którzy pomogą Ci w drodze na sam szczyt!
Splendor to prosta i elegancka gra, która sprzedała się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Nowa edycja oferuje te same angażujące mechanizmy i znane zasady opakowane w odświeżoną szatę graficzną.
Na czym to polega?
- W czasie rozgrywki pozyskujemy znaczniki klejnotów i złota. Kupujemy za nie karty rozwoju, które zapewniają punkty prestiżu lub określone bonusy. Te ostatnie pozwalają na zakup kolejnych kart rozwoju mniejszym kosztem, dzięki czemu mamy dostęp do coraz droższych elementów.
- Zbieranie odpowiednich zestawów kart pozwala przekonać do siebie arystokratów, zapewniających dodatkowe punkty prestiżu, a tym samym przybliżających nas do zwycięstwa.
- Rozgrywka kończy się, gdy któryś z graczy zdobędzie 15 punktów. Zwycięży osoba, która będzie miała ich najwięcej po dokończeniu finałowej rundy!
Dlaczego pokochasz tę grę?
- Wyjątkowo prosty, a jednocześnie szalenie wciągający taki właśnie jest Splendor! Przed pierwszą rozgrywką uczestnicy muszą poznać jedynie kilka zasad, a cały urok gry tkwi w jej strategicznym potencjale.
- Losowy układ kart oraz kafelków arystokratów, a także dynamiczny mechanizm oparty o rozwijanie silnika produkcyjnego gwarantują różnorodność rozgrywek. Odczucia płynące z zabawy zmienia też liczba graczy przy stole wyzwania i możliwości są zupełnie inne, gdy gramy w dwie, trzy i cztery osoby.
- Warunek końca gry sprawia, że do pewnego stopnia ścigamy się z pozostałymi graczami, co zapewnia dodatkowe emocje i wpływa na naszą strategię. Często przyjdzie nam wybierać między realizowaniem własnych planów a opóźnianiem rozwoju przeciwników.
| Weight | 1043 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 210 x 270 cm |
Technical Specifications
| Brand | Rebel |
|---|---|
| Nr katalogowy | 28615 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Gry karciane |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Czas gry | 30 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27.5 x 21.5 x 6.5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Wersja językowa | Polska instrukcja |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |