gry
Gra Rush Hour Deluxe
- Nr katalogowy:
76519
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
67.49 zł / szt
83.01 zł gross
Gra Rush Hour Deluxe
Rush Hour Deluxe to klasyk wśród gier logicznych - tym razem podany w nowym opakowaniu. To gra rozwijająca zdolność sekwencyjnego myślenia. Zabawa polega na tym, by na planszy ułożyć różnokolorowe, plastikowe autka w konfigurację z jednej z 60 kart z zadaniami, a następnie poruszając się wyłącznie w pionie i poziomie - wyprowadzić z korka czerwony samochodzik. Karty dołączone do zestawu zawierają 5 poziomów trudności. W Rush Hour Deluxe można grać zarówno samodzielnie (po prostu ćwicząc kolejne sekwencje) jak i z innymi graczami.
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Nr katalogowy | 76519 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Logiczne |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | Bez ograniczeń |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23,81 x 27,31 x 6,35 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Wersja językowa | Polska instrukcja |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 270 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |