gry
Gra planszowa Minecraft Portal Dash
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
27436
- Max. liczba graczy: 4
- Full specification
Status: Out of stock
116.28 zł / szt
143.02 zł gross
Gra planszowa Minecraft Portal Dash
Kooperacyjna gra strategiczna dla fanów Minecraft z możliwością rozgrywki solo!
To inny wymiar gry, który został przeniesiony z cyfrowego świata wprost do planszówki!
W grze gracze walczą pokonując potwory, zbierając ekwipunek, wypełniając misje i zwyciężając przeciwników! Wysoka dynamika gry sprawia, że jest ciekawą grą nie tylko dla fanów gry wideo.
Jedna rozgrywka trwa ok. godzinę (przy 2 do 4 graczy).
| Weight | 1777 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 260 x 260 cm |
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 27436 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Czas gry | 60 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Rodzaj | Strategiczne i ekonomiczne |
| Marka | Minecraft |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27 x 27 x 8 cm |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Wersja językowa | Polska instrukcja |
| Wersja | Podstawa |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |