Gra Piłkarzyki Polska
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Nr katalogowy:
163494
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Gra Piłkarzyki Polska
Piłkarzyki to klasyczna gra w piłkę nożną dla dwóch osób. Figurki piłkarzyków umieszczone są na sprężynkach, dzięki którym gracz swobodnie może wykonywać manewry. Obaj gracze mogą również aktywnie bronić, sterując ruchomymi bramkarzami. Wygrywa zręczniejszy gracz, który strzeli więcej goli swojemu przeciwnikowi!
| Weight | 670 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 530 x 310 cm |
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Nr katalogowy | 163494 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Rodzaj | Zręcznościowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Max. liczba graczy | 2 |
| Wymiary | Boisko: 50 x 30 x 4 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 53 x 31 x 6 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |