Gra Labyrinth Junior Bluey
- Nr katalogowy:
24879
- Płeć: Dziewczynki
- Min. liczba graczy: 2
- Full specification
Gra Labyrinth Junior Bluey
Labirynt to bestsellerowa gra planszowa Ravensburger, oparta na genialnie prostym i wciągającym mechanizmie przesuwania kafelków. Przeznaczona dla dzieci od 4 roku życia, zapewnia magiczną, rodzinną zabawę, pełną emocji i niespodzianek.
W grze Labyrinth Junior Bluey dołącz do pieska Bluey, który zamienia codzienne życie rodzinne w niezwykłe przygody! Tym razem Bluey wraz z rodziną i przyjaciółmi zagubił się w korytarzach labiryntu. Gracze muszą przesuwać kafelki labiryntu, aby tworzyć nowe ścieżki i dotrzeć do swoich ulubionych postaci. Tylko dzięki sprytnemu przemieszczaniu elementów labiryntu odnajdziesz drogę do celu!
Ravensburger to jeden z największych producentów gier planszowych na świecie - miliony sprzedanych egzemplarzy gwarantują wysoką jakość i radość z gry.
Idealne zabawki dla dzieci w każdym wieku - gry planszowe rozwijają koncentrację, kreatywność i zdolność logicznego myślenia.
Doskonały pomysł na prezent urodzinowy lub świąteczny. Produkt wykonany z materiałów posiadających certyfikat FSC, wspierając odpowiedzialne zarządzanie zasobami leśnymi.
Gra spełnia wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa UE.
| Weight | 750 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 230 x 330 cm |
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Nr katalogowy | 24879 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Rodzinne i towarzyskie |
| Marka | Bluey |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23,1 x 33,5 x 5,7 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |