gry
Gra La Cucaracha Loop
- Nr katalogowy:
21161
- Płeć: Dziewczynki
- Min. liczba graczy: 2
- Full specification
Status: Out of stock
111.83 zł / szt
137.55 zł gross
Gra La Cucaracha Loop
Kto jest zuchem i ucieknie przed karaluchem? Uważaj! Hexbug zbliża się do rury!
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Nr katalogowy | 21161 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Czas gry | 15 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Rodzinne i towarzyskie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 43 x 30 x 7,4 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Wersja językowa | Polska |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 1057 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 x 305 x 435 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |