KLASK (edycja polska)
Zwariowana bitwa na magnesy!
Przesuwaj! Unikaj! Uderzaj! Strzelaj! Myśl taktycznie, podejmuj trafne decyzje i przede wszystkim działaj szybko, zanim przeciwnik zaskoczy Cię celnym strzałem i zwycięży!
KLASK to wyjątkowa, ekscytująca i jedyna w swoim rodzaju gra z użyciem magnesów. Podczas zabawy mamy jeden cel: umieścić kulkę w bramce przeciwnika! Każdy z graczy dysponuje własnym młoteczkiem, którym steruje spod planszy za pomocą specjalnego magnesu. W ten sposób przepychamy kulkę aż do zdobycia punktu. Ale uwaga! Na stole znajdują się też pułapki w postaci białych magnesów - jeśli 2 lub 3 przyczepią się do Twojego młoteczka, przeciwnik zdobędzie cenny punkt!
Dlaczego pokochasz tę grę?
- To nowa edycja popularnej gry, która zdobyła uznanie i wiele nagród zarówno w Polsce, jak i na całym świecie!
- Zasady gry KLASK są banalnie proste wystarczy kilka minut, żeby się ich nauczyć! A jednak żeby wygrywać potrzebujesz pewnej wprawy i możesz stale doskonalić swoje umiejętności z każdą kolejną rozgrywką.
- To ekscytujący, dwuosobowy pojedynek, który zapewni mnóstwo emocji zarówno uczestnikom, jak i ewentualnym obserwatorom.
- Gra doskonale nadaje się do ćwiczenia refleksu i koordynacji z dziećmi, na rodzinne rozgrywki w zróżnicowanym gronie, a także na imprezy dorosłych. Słowem: jest niezwykle uniwersalna i wciągająca niezależnie od wieku i zainteresowań uczestników!
Technical Specifications
| Brand | Rebel |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 8318 |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Czas gry | 10 |
| Rodzaj | Zręcznościowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Max. liczba graczy | 2 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 34.5 x 45 x 14.5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 2130 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 450 x 345 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |