golarki
Golarka rotacyjna HYPERCARE T300
- Model:
HYPERCARE T300
- Czas pracy na baterii/bateriach: 45
- Czas ładowania: 8
- Full specification
Status: Out of stock
67.01 zł / szt
82.42 zł gross
Golarka rotacyjna HYPERCARE T300
- Trzy elastyczne ostrza dostosowujące się do każdego kształtu twarzy
- Wysuwany trymer do precyzyjnej stylizacji wąsów i bokobrodów
- Wysokiej jakości stalowe ostrza
- Działanie bezprzewodowe
- Cicha praca
- Łatwe czyszczenie
- Ergonomiczny design
Technical Specifications
| Brand | TEESA |
|---|---|
| Model | HYPERCARE T300 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 45 |
| Czas ładowania | 8 |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Seria | Teesa TSA |
| Wymiary | 58,2 x 150,9 x 46,8 mm |
| Waga | 165 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Typ | Dla mężczyzn |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 328 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 130 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |