Głowa do czesania
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Nr katalogowy:
5392
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Kolekcja Princess Coralie jest autorską kolekcją marki Klein. Skierowana do dziewczynek, oferuje szeroką gamę produktów doskonale uzupełniających się na wzajem. Podczas zabawy dzieci mogą naśladować zaobserwowane w świecie dorosłych sytuacje.
Przepiękna głowa do stylizacji wielkością i wyglądem przypominająca dziecko. Może doskonale służyć do zabawy jak i do nauki dbania o siebie. Jest to świetny pomysł na wspólną zabawę mamy z córką.
Włosy lalki są miłe w dotyku i gęste, dzięki czemu wielokrotne ich czesanie i częste układanie fryzury nie ma wpływu na pogorszenie jakości. Opakowanie zawiera liczne akcesoria do układania włosów oraz obrazkowe instrukcje wykonania przykładowych fryzur.
Do zestawu dołączony jest zestaw do makijażu, który można wykorzystać zarówno do umalowania zabawkowej głowy, jak i siebie.
Wszystkie elementy najwyższej jakości.
| Weight | 1196 kg |
|---|---|
| Dimensions | 220 x 320 x 330 cm |
Technical Specifications
| Brand | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | 5392 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Marka | Inne |
| Wymiary | 23.5 x 13 x 26 cm |
| Waga | 942 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |