głośniki
Głośniki BASICS 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 5
- Stacja dokująca: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
74.87 zł / szt
92.09 zł gross
Trust Zestaw głośnikowy 2.0 - Black EU
Kompaktowy zestaw głośników stereofonicznych o mocy wyjściowej 5 W (10 W moc szczytowa)
- Idealne odtwarzanie efektów dźwiękowych i muzyki
- Regulacja mocy i głośności
- Umieszczone z przodu gniazdo słuchawkowe
- Zasilany przez złącze USB - brak konieczności podłączania do gniazda sieciowego
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Złącza | 1 x USB |
| Wymiary | 185 x 75 x 95 mm |
| Waga | 520 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| System | 2.0 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 680 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 190 x 210 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |