głośniki
Głośniki 2.0 USB LAVANI
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 4
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Status: Out of stock
19.25 zł / szt
23.68 zł gross
Głośniki 2.0 USB LAVANI
Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych. Posiadają zaczep umożliwiający ich połączenie i stworzenie soundbar. Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB. Posiadają wbudowaną regulację głośności. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 4 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 |
| Wymiary |
|
| Waga | 430 |
| Pozostałe parametry | Długość kabla: 1.2m |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Nie |
| Kolor | czarny |
| Weight | 477 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 160 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |