głośniki
Głośnik Soundcore Boom 2 niebieski
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 80
- Czas pracy na baterii/bateriach: 24
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
482.17 zł / szt
593.07 zł gross
Głośnik Soundcore Boom 2 niebieski
Technical Specifications
| Brand | Anker |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 80 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 24 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 5.5 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 45 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Wymiary | 296 x 185 x 101 mm |
| Waga | 1.66 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | Niebieski |
| Weight | 2099 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 240 x 350 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |