głośniki samochodowe
Głośnik samochodowy CS-J510X
- Moc: 250
- Średnica: 13
- Pasmo przenoszenia (min.): 40
- Full specification
Status: Out of stock
73.00 zł / szt
89.79 zł gross
Głośnik samochodowy CS-J510X
- 250W moc maksymalna/30W moc muzyczna
- Membrana woofera wykonana z włókna węglowego wzmocnionego miką 13 cm
- Magnes ferrytowy (gł. niskotonowy)
- Hybrydowe zawieszenie z kauczuku i płótna
| Weight | 798 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 260 x 150 cm |
Technical Specifications
| Brand | JVC |
|---|---|
| Moc | 250 |
| Średnica | 13 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 40 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Rodzaj | Głośniki |
| Liczba głośników w zestawie | 2 |
| Masa magnesu | 102 |
| Wymiary | Głębokość montażowa: 43,5 mm (1-23/32") |
| Waga | 340 |
| Impedancja | 4 |
| Stosunek sygnału do szumu | 91 |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | 2-drożne |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |