masaż - urządzenia
Elektrostymulator EM80
- Liczba trybów / prędkości: 4
- Funkcja podczerwieni: Nie
- Funkcja podgrzewania: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
273,36 zł / szt
295,23 zł brutto
Urządzenie EMS-TENS do leczenia bólu, stymulacji mięśni i masażu z 8 elektrodami
Urządzenie EMS/TENS firmy Beurer jest wszechstronnym i elastycznym towarzyszem podczas treningu, terapii przeciwbólowej i stymulacji mięśni. Dzięki 8 elektrodom, 4 oddzielnie regulowanym kanałom, 30 wstępnie zdefiniowanym programom i możliwości samodzielnego ustawienia 20 programów, urządzenie EM 80 można optymalnie dostosować do indywidualnych potrzeb.
- Elektryczna stymulacja nerwów przez skórę (TENS) do uśmierzania bólu bez użycia leków
- Elektryczna stymulacja mięśni (EMS) zapewnia trening mięśni i ich regenerację
- Odprężenie i masaż
- Wyrób medyczny
- Miejscowy zabieg przeciwbólowy i łagodzący ból
- Miejscowy zabieg przeciwbólowy
- Masaż relaksacyjny i poprawiający samopoczucie
- 4 kanały: Indywidualna regulacja poziomów intensywności
- 20 programów z indywidualnymi ustawieniami: możliwość zaprogramowania częstotliwości, szerokości impulsu, czasu włączenia/wyłączenia
- Program Ulubione: umożliwia łatwy i szybki dostęp do ulubionego programu
| Waga | 860 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 90 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beurer |
|---|---|
| Liczba trybów / prędkości | 4 |
| Funkcja podczerwieni | Nie |
| Funkcja podgrzewania | Nie |
| Wymiary | Rozmiar wyświetlacza: 4,5 x 2,8 cm |
| Waga | 0.528 |
| Akcesoria w zestawie | 8 elektrod |
| Funkcje specjalne |
|
| Pilot | Tak |
| Typ | Elektrostymulator |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |