Elektrostymulator EM49
- Liczba trybów / prędkości: 6
- Wymiary:
Rozmiar wyświetlacza 3,9 x 4,2 cm
- Akcesoria w zestawie:
- 4 samoprzylepne elektrody żelowe (45 x 45 mm)
- Bateria AAA 1,5 V x 3
- Pełna specyfikacja
Urządzenie EMS-TENS 3 w 1 - terapia przeciwbólowa, stymulacja mięśni i masaż
Urządzenie TENS/EMS firmy Beurer pomaga uśmierzać ból za pomocą stymulacji TENS, wspiera trening mięśni za pomocą stymulacji EMS i zapewnia relaksujące odprężenie. Urządzenie EM 49 obsługuje 64 wstępnie zaprogramowane zastosowania oraz 6 programów, w których można ustawić częstotliwość, szerokość impulsu i czas włączenia/wyłączenia zgodnie z indywidualnymi potrzebami.
Terapia bólu TENS
Zmniejszenie bólu bez leków i skutków ubocznych dzięki 12 zaprogramowanym i 3 indywidualnie konfigurowalnym programom TENS.
Trening mięśniowy z EMS
Celowy trening mięśniowy i regeneracja z 32 zaprogramowanymi i 3 indywidualnie konfigurowalnymi programami EMS.
Relaksacja przez masaż
Rozluźnij swoje napięcia i zrelaksuj się z 20 zaprogramowanymi programami masażu.
- Elektryczna stymulacja nerwów przez skórę (TENS) do uśmierzania bólu bez użycia leków
- Elektryczna stymulacja mięśni (EMS) zapewnia trening mięśni i ich regenerację
- Masaż relaksacyjny i poprawiający samopoczucie
- 6 programów z indywidualnymi ustawieniami: możliwość zaprogramowania częstotliwości, szerokości impulsu, czasu włączenia/wyłączenia
- Wskazanie pozycji elektrod w celu łatwiejszego wyboru programu i rozmieszczenia elektrod na ciele
- 2 kanały: Indywidualna regulacja poziomów intensywności
- Program Ulubione: umożliwia łatwy i szybki dostęp do ulubionego programu
- Element sterujący może być indywidualnie pozycjonowany dzięki klipsowi do paska
- Wyrób medyczny
| Waga | 440 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 160 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beurer |
|---|---|
| Liczba trybów / prędkości | 6 |
| Wymiary | Rozmiar wyświetlacza 3,9 x 4,2 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pilot | Tak |
| Typ | Elektrostymulator |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |