ekspresy do kawy
Ekspres ciśnieniowy TQ715R03
- Moc: 1500
- Pojemność zbiornika na wodę: 2.4
- Funkcja gorącej wody: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
3 572,36 zł / szt
4 394,00 zł brutto
Automatyczny ekspres do kawy EQ700 integral Stal szlachetna, Pojemnik na wodę TQ715R03
Międzynarodowe specjały kawowe, zintegrowany pojemnik na mleko, dotykowy wyświetlacz z podświetlanym wylotem kawy.
- Genialny, dotykowy wyświetlacz połączony z intuicyjną obsługą - iSelect Display.
- Cold Brew - dla orzeźwiających, niezrównanych doznań smakowych
- Perfekcyjne połączenie designu i funkcjonalności dzięki marce Siemens.
- Trzy różne profile aromatu, zgodnie z Twoim gustem i smakiem - aromaSelect
- W pełni automatyczny system czyszczenia i optymalna higiena dzięki autoMilk Clean.
Smak
- Do 35 gorących i zimnych napojów (w tym mleko, pianka mleczna i gorąca woda) w urządzeniu i aplikacji Home Connect
- ColdBrew napoje dostępne
- aromaSelect trzy różne wybory aromatu ( delikatny - zbalansowany - wyrazisty)
- Gorące mleko, spienione mleko i funkcja gorącej wody
- Dostosuj proporcje mleka dla klasycznych napojów mlecznych
- intelligent strength adjustment - dostosuj moc kawy na podstawie pojemności napoju, rodzaju napoju i żądanej mocy
- aromaDouble Shot - mniej goryczki w dużych napojach dzięki dwóm cyklom parzenia
- Brita Intenza - filtr wody dostępny.
Komfort użytkowania
- iSelect display - 5" TFT- kolorowy wyświetlacz dotykowy.
- Ulubione: zapamiętaj do trzydziestu ulubionych napojów, zależnie od modelu.
- Wysokość wylewki regulowana ( do 14 cm (max) szklanek)
- oneTouch DoubleCup - przygotuj dwie filiżanki kawy w jednym procesie.
- 2.4 l wyjmowany pojemnik na wodę
Parametry
- ceramDrive - wysokiej jakości młynek ceramiczny
- Pompa wody z ciśnieniem 19 barów
Higiena i czyszczenie
- autoMilk Clean - automatyczne czyszczenie parą po przygotowaniu napoju mlecznego
- calc'nClean - połączony program odkamieniania i czyszczenia
- Wyjmowana jednostka zaparzająca - łatwe i higieniczne czyszczenie
- Możliwość mycia niektórych elementów w zmywarce
- Przypomnienie o konieczności czyszczenia, odkamieniania lub wymiany filtra wody
Home Connect
- Zdalne sterowanie - obsługuj urządzenie z każdego miejsca w swoim domu
- coffeePlaylist -zamów kilka napojów w aplikacji i przygotuj je w kolejności
- Dodatkowa wiedza na temat kawy
- Aktualizacja oprogramowania - zawsze najnowsze oprogramowanie urządzenia
- Wsparcie dostępne online
- Bezpieczeństwo: Bezpieczeństwo jest priorytetem dla aplikacji Home Connect. Aplikacja była testowana i ma certyfikat TUV IT.
Dodatkowe informacje
- Zintegrowany pojemnik na mleko - pojemność 0,7 l.
- 320 g pojemnik na ziarna z pokrywką chroniącą przed utratą aromatu
- Podświetlany wylot kawy
- Regulowany stopień mielenia kawy (wielopoziomowy)
- Zabezpieczenie przed dziećmi
Specyfikacja techniczna
| Producent | Siemens |
|---|---|
| Moc | 1500 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2.4 |
| Funkcja gorącej wody | Tak |
| Ciśnienie | 19 |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Obsługa | Automatyczny |
| Spieniacz do mleka | Tak |
| Pojemność zbiornika na kawę | 320 |
| Wymiary | 380 x 352 x 467 mm |
| Waga | 10.4 |
| Pozostałe parametry |
|
| Młynek | Tak |
| Typ | Ciśnieniowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | inox |
| Waga | 11600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 360 x 410 x 500 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |