Ekspres ciśnieniowy NICR 820
- Moc: 1465
- Pojemność zbiornika na wodę: 1.8
- Funkcja gorącej wody: Tak
- Pełna specyfikacja
Ekspres ciśnieniowy NICR 820
Jedno proste pytanie dzieli Cię od cappuccino tak dobrego, jak to podawane na Piazza del Popolo: Najpierw kawa czy mleko? Każdy miłośnik kawy wie, że w prawdziwym cappuccino mleko musi otulić kawę. Oznacza to, że w filiżance najpierw musi pojawić się kawa, co dla wielu automatycznych ekspresów jest technicznym wyzwaniem. Nasze urządzenia serii 8. dają Ci wybór. Dodatkowo za naciśnięciem jednego przycisku możesz przygotować dwie filiżanki mlecznej kawy jednocześnie. Ponieważ wszyscy wiemy, że cappuccino najlepiej smakuje w towarzystwie.
Pełen smak dla większej ilości cappuccino
W cappuccino jak od baristy mleko musi delikatnie otulić kawę, co oznacza, że to ona musi najpierw znaleźć się w filiżance. To, co barista bez problemu przygotuje z wykorzystaniem portafiltru, dla automatycznego ekspresu stanowi techniczne wyzwanie. Jednak NIVONA radzi sobie z tym z łatwością dzięki funkcji Cappuccino Connaisseur.
Idealny model dla indywidualistów
Nasza seria 8 stwarza możliwość zapisania do 10 indywidualnych przepisów na kawę. W espresie NIVONA w wygodny i łatwy sposób zaprogramujesz kawy według własnego uznania. Podstawowe receptury oferują całą gamę przepisów, ale ostatecznie to przecież Twój gust się liczy najbardziej.
| Waga | 11000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 x 395 x 540 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Nivona |
|---|---|
| Moc | 1465 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1.8 |
| Funkcja gorącej wody | Tak |
| Ciśnienie | 15 |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Obsługa | Automatyczny |
| Spieniacz do mleka | Tak |
| Pojemność zbiornika na kawę | 250 |
| Wymiary | 33 x 24 x 48 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Młynek | Tak |
| Typ | Ciśnieniowy |
| Kolor | Chrom |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |