ekspresy do kawy
Ekspres ciśnieniowy EQ500 TP515R02
- Moc: 1500
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Pojemność zbiornika na wodę: 1.9
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
1 995,90 zł / szt
2 454,96 zł brutto
Ekspres ciśnieniowy EQ500 TP515R02
- Perfekcyjne połączenie designu i funkcjonalności dzięki marce Siemens.
- W pełni automatyczny system czyszczenia i optymalna higiena dzięki autoMilk Clean.
- Prosta obsługa oraz łatwość utrzymania urządzenia w czystości, dzięki obsłudze ekspresu od frontu.
- Ciesz się doskonałym smakiem kawy dzięki aromaDouble Shot, podwójny proces mielenia i parzenia kawy.
- ceramDrive: wysokiej jakości młynek wykonany z wytrzymałej ceramiki.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Siemens |
|---|---|
| Moc | 1500 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1.9 |
| Funkcja gorącej wody | Tak |
| Ciśnienie | 15 |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Obsługa | Automatyczny |
| Spieniacz do mleka | Tak |
| Pojemność zbiornika na kawę | 270 |
| Wymiary | 373 x 265 x 448 mm |
| Waga | 8.3 |
| Funkcje specjalne |
|
| Młynek | Tak |
| Typ | Ciśnieniowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 9000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 345 x 425 x 510 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |