ECLIPSE 180 ZESTAW GŁOŚNIKOWY 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 180
- Stacja dokująca: Nie
- Pełna specyfikacja
MODECOM Eclipse 180
Aktywny zestaw 2.0 z modułem Bluetooth to potężne głośniki dla osób, które mają wymagające ucho i nie za dużo miejsca na rozbudowany sprzęt audio. Zestaw zaskakuje czystością dźwięków.
Wzmacniacze klasy D
Cechą wyróżniającą wzmacniacze klasy D jest wysoka sprawność - tracą one bardzo mało energii w postaci ciepła. Wzmacniacze klasy D przy pracy z mocami zbliżonymi do swojej mocy maksymalnej osiągają sprawność powyżej 90%. Wysoka sprawność pozwala na zmniejszenie systemu chłodzenia i w efekcie na miniaturyzację wzmacniaczy pracujących w klasie D.
Dbając o dźwięk nie zapomnieliśmy o wyglądzie
Masywne głośniki o rozmiarach 357 x 240 x 220 mm idealnie wkomponują się zarówno w nowoczesny jak i klasyczny wystrój wnętrza. Głośniki wykonane z czarnej płyty MDF oraz żółtymi dolnymi membranami są wyśmienitym dopełnieniem idealnego dźwięku jaki z MODECOM Eclipse 180 wydobywa się tuż po ich podłączeniu.
Wygoda użytkowania idzie w parze z jakością dźwięku
Głośniki MODECOM Eclipse 180 posiadają wbudowany wzmacniacz (2 x 90 W) a ich podłączenie do prądu i źródła dźwięku jest banalnie proste. Zestaw można podłączyć m.in. poprzez dołączone do zestawu: przewód optyczny i kabel z mini-jack, bądź bezprzewodowo poprzez Bluetooth 4.0 z Apt-X™ lub NFC. Głośnikami sterować można dedykowanym, bezprzewodowym pilotem lub z poziomu wbudowanego panelu w górnej części jednej z dwóch kolumn. Regulować można sterowanie tonów niskich i wysokich, głośność a także wybrać preferowany tryb podłączenia.
Jakość dźwięku na najwyższym poziomie
Głośniki charakteryzują się pełnym szczegółów dźwiękiem którego słuchać można z przyjemnością przez wiele godzin. Dźwięk z MODECOM Eclipse jest pełen szczegółów i jednocześnie na tyle ocieplony że przyjemne słucha się go przez wiele godzin. Świetna jakość dźwięku idzie w parze z bardzo dobrą jakością wykonania i bardzo dużą mocą maksymalną.
Do wszystkiego znaczy do… filmów i gier
Głośniki są na tyle uniwersalne i dobre że nadają się zarówno do podłączenia pod telewizor pełniąc rolę kina multimedialnego jak i do komputera, dostarczając wysokiej jakości dźwięk podczas multimedialnej rozrywki np. podczas gier.
| Waga | 12820 kg |
|---|---|
| Wymiary | 400 x 295 x 530 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MODECOM |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 180 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 35 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 |
| Złącza | RCA |
| Wymiary | Wymiary głośnika satelity: 357 x 240 x 220 mm |
| Waga | 5.6 |
| Pozostałe parametry | - Przetworniki: 6.25’’ + 1.4’’ |
| Akcesoria w zestawie | Pilot zdalnego sterowania |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Pilot |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |