Plecak FIVE 15-17.3 cala
- Pasuje do:
Laptopy o wielkości od 15 do 17.3 cala
- Wymiary:
Maksymalne wymiary urządzenia: 420 x 40 x 300 mm
- Waga: 1.15
- Pełna specyfikacja
Plecak FIVE łączy bezpieczeństwo, organizację i ergonomiczny komfort w eleganckim i funkcjonalnym designie. Ochronna komora na notebooka ma środkową podporę w kształcie litery V, dzięki czemu urządzenie pozostaje bezpiecznie na swoim miejscu i optymalnie ustawione. Przednia komora z uporządkowanymi kieszeniami utrzymuje akcesoria i niezbędne rzeczy w schludnym miejscu, a ergonomiczna, oddychająca poduszka na plecy zapewnia całodzienny komfort. Wykonany z 32 przetworzonych butelek PET, jest to zrównoważony wybór, który nie idzie na kompromis w kwestii funkcjonalności ani trwałości.
| Waga | 1050 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 380 x 530 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do | Laptopy o wielkości od 15 do 17.3 cala |
| Wymiary | Maksymalne wymiary urządzenia: 420 x 40 x 300 mm |
| Waga | 1.15 |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | 900D |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 17,3'', 16,3'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |