punkty dostępowe
EAP110 Access Point N300 2.4 GHz PoE
- Pasmo: 2,4 GHz
- Liczba anten : 2
- Bezpieczeństwo:
- Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej
- Kontrola dostępu
- Filtrowanie adresów MAC
- Izolacja klientów sieci bezprzewodowej
- Mapowanie SSID do VLAN
- Wykrywanie nieautoryzowanych AP
- Obsługa 802
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
111,51 zł / szt
137,16 zł brutto
EAP110
Bezprzewodowy punkt dostępowy z możliwością montażu na suficie, standard N 300Mb/s. Oprogramowanie zarządzające pozwalają na centralne zarządzenie siecią bezprzewodową.
- Obsługa pasywnego PoE do 100m
- Łatwość montażu na ścianie lub na suficie
- Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej
- Multi-SSID pozwala na stworzenie podsieci dla różnych użytkowników
- Biznesowej klasy zabezpieczenia chronią sieć WiFi przed atakami
| Waga | 980 kg |
|---|---|
| Wymiary | 235 x 305 x 70 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zysk anteny | 4 |
| Standardy | 802.11n |
| Antena | Wewnętrzna |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s PoE |
| Wymiary | 189.4 × 172.3 × 29.5 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Pasywne PoE 24V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wymagania sprzętowe | Microsoft Windows 10/8/7/Vista/XP |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |