Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
59,00 zł / szt
72,57 zł brutto
Dźwig R/C
Zbuduj własny plac budowy w domu! Ten realistyczny zdalnie sterowany żuraw wieżowy o wysokości aż 99 cm pozwala dzieciom przenosić ładunki, obracać ramieniem i podnosić przedmioty jak prawdziwy operator dźwigu. Idealny dla małych fanów maszyn budowlanych i kreatywnej zabawy w konstrukcję.
Najważniejsze funkcje:
- Sterowanie na podczerwień (IR) - łatwa obsługa pilotem
- Wysokość aż 99 cm - efektowny rozmiar XXL
- Obracane ramię w pełnym zakresie
- Podnoszenie i opuszczanie haka
- Ruch wózka po wysięgniku (przód-tył)
- Świecące światła kabiny (LED)
- Realistyczny wygląd jak na prawdziwej budowie!
Zabawka rozwija wyobraźnię, koordynację i zdolności manualne.
| Waga | 1186 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 397 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 013211 |
| Rodzaj | Dźwigi |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 46 x 12 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Akumulator dedykowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |