Dźwig 70 cm
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
02176
- Pełna specyfikacja
Nowy dźwig firmy Lena posiada cztery wysuwane podpory boczne, wysuwanego żurawia, który może obracać się o 270 stopni, hak, którym można sterować za pomocą bocznego pokrętła, dwie blokady na koła, aby dźwig nie odjechał podczas pracy, posiada również przestronną kabinę kierowcy i kabinę do obsługi żurawia. Długość pojazdu wynosi 70 cm, całkowita wysokość (z wysuniętym żurawiem) to 1,15 m. Zabawka wytrzymuje ciężar do 100 kg. Zabawka wyprodukowana w UE.
| Waga | 3590 kg |
|---|---|
| Wymiary | 280 x 705 x 390 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 02176 |
| Rodzaj | Dźwigi |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 70,6x39,2x28 cm |
| Wysokość | 39 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Szerokość | 70.5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |