pozostałe
Dyskopiłka Wahu PhlatBall classic mix
- Nr katalogowy:
331614
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Sport
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
35,00 zł / szt
43,05 zł brutto
Dyskopiłka Phlatball Classic V5 niebieska
- Unikalna sportowa zabawka, która z latającego dysku przemienia się w piłkę.
- Do zabawy w domu i na zewnątrz. Fantastyczne wzory i kolory!
- Rzuć dyskiem... złap piłkę.
- Sekret ich działania tkwi w tym, iż zabawka jest jednocześnie kulą i dyskiem.
- Daj się zaskoczyć najnowszej Dyskopiłce V5 Classic w 3 odlotowych kolorach
- Transformuje z dysku w piłkę podczas lotu,dodając całej rozgrywce element niespodzianki! Wykonana z elastycznego, niesamowicie komfortowego materiału!
3 wzory. Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1szt.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Goliath |
|---|---|
| Nr katalogowy | 331614 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Sport |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Do rzucania |
| Wymiary | Średnica: 21,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Waga | 290 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 210 x 280 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |