dyski SSD
Dysk SSD Exceria 480GB SATA3 550/540Mb/s
- Model:
Exceria 480GB SATA3
- TBW: 120
- Ilość operacji odczytu IOPS (maks.): 82
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
365,05 zł / szt
449,01 zł brutto
Dysk SSD KIOXIA Exceria 480GB SATA3 550/540Mb/s
Wymiana dysku twardego (HDD) na SSD powinna być łatwa i nie wiązać się z dużymi wydatkami. Dyski SSD z serii EXCERIA SATA doskonale wpisują się w to założenie. Zaprojektowane jako szybsza alternatywa dla tradycyjnych dysków twardych, dyski SSD z serii EXCERIA SATA z pamięcią BiCS FLASH zapewniają optymalne parametry, niezawodność i dobry stosunek ceny do jakości, dając drugą młodość Twojemu komputerowi lub laptopowi.
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 110 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kioxia |
|---|---|
| Model | Exceria 480GB SATA3 |
| TBW | 120 |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 82 |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 88 |
| Waga | 45.6 |
| Pozostałe parametry |
|
| Pojemność dysku | 480 |
| Prędkość zapisu | 540 |
| Prędkość odczytu | 555 |
| Wysokość | 7.2 |
| Szerokość | 100.45 |
| Głębokość | 70.1 |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Typ dysku | SSD |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |