chłodzenie obudowy
Dynamic X2 GP-14 140mm White
- Poziom hałasu: 18.9
- Podświetlenie: Nie
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
39,87 zł / szt
49,04 zł brutto
Dynamiczny X2 GP-14
Prawdziwie uniwersalny wentylator, oferujący doskonały przepływ powietrza i wyjątkową trwałość wynoszącą 100 000 godzin dzięki łożysku LLS (Long Life Sleeve)
- Wysokiej jakości łożysko LLS zapewniające długotrwałą niezawodność
- Magnes z przeciwwagą zmniejsza napięcie osiowe łożyska
- Zoptymalizowana geometria wentylatora równoważy przepływ powietrza i ciśnienie statyczne
Inspirowany aerodynamiką
- Aerodynamiczny stojan z wbudowanym okablowaniem pomaga zredukować hałas i niepożądane turbulencje
- Rozpórki stojana są ustawione pod szerokim kątem do tylnej krawędzi łopatek, co skutkuje niższym poziomem hałasu i gładszym profilem hałasu
- Strategicznie rozmieszczone nacięcia w pobliżu piasty wentylatora na tylnej krawędzi łopatek pomagają wyeliminować brzęczący hałas powstający, gdy łopatki przechodzą przez rozpórki stojana
- Technologia drutu wyzwalającego wprowadza warstwę mikroturbulentną, która pomaga zwalczać elementy negatywnie wpływające na wydajność, zapewniając ogólnie bardziej wydajne i ciche środowisko pracy wentylatora
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 145 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Fractal Design |
|---|---|
| Poziom hałasu | 18.9 |
| Podświetlenie | Nie |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1000 |
| Przepływ powietrza | 68.4 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 140x140x25mm |
| Waga | 142 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 14 cm |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |