dyktafony
Dyktafon DVT 2075
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Czas pracy na baterii/bateriach: 35
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
363,77 zł / szt
447,44 zł brutto
Dyktafon DVT 2075
Profesjonalne nagrywanie w prosty sposób z bogatym dźwiękiem stereo
Urządzenie Philips VoiceTracer DVT2075 zostało zaprojektowane do nagrywania wywiadów, spotkań i rozmów z doskonałą czystością dźwięku. Dzięki wysokiej jakości mikrofonom stereo, wielu formatom nagrywania, wydłużonej żywotności akumulatora i możliwości rozszerzenia pamięci jest to inteligentny wybór dla użytkowników, którzy oczekują więcej niż może zaoferować smartfon. W połączeniu z oprogramowaniem Sembly AI Notes nagrania można szybko i dokładnie przetworzyć na tekst.
Najwyższej jakości dźwięk stereo
- Dwa mikrofony o wysokiej czułości zapewniają naturalny dźwięk stereo
- Obsługa formatów MP3 i PCM ułatwiająca udostępnianie lub bezstratne nagrywanie
- Wstępnie ustawione sceny audio optymalizują ustawienia audio w każdej sytuacji nagrywania
Intuicyjna obsługa
- Nagrywanie aktywowane głosem do obsługi bez użycia rąk
- Pliki z oznaczeniem czasu dla łatwej organizacji i nawigacji
- Obsługa jednym przyciskiem umożliwiająca natychmiastowe rozpoczęcie nagrywania
Gotowy do użycia, kiedy tylko chcesz
- 8 GB pamięci wewnętrznej i gniazdo kart microSD dla zwiększenia pojemności
- Akumulator zapewnia do 35 godzin nagrywania
- Oprogramowanie Sembly AI Notes zamienia nagrania na transkrypcje i streszczenia
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 80 x 155 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 35 |
| Złącza | Brak |
| Maks. czas nagrywania | 270 |
| Zakres częstotliwości | 200 Hz - 20 kHz |
| Częstotliwość próbkowania |
|
| Wymiary | 39,5 x 115 x 15 mm |
| Waga | 51 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pamięć wewnętrzna | 8 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Przekątna ekranu | 1,44" |
| Kolor | Grafitowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |