głośniki samochodowe
DS 25.3 SUBWOOFER 250mm
- Moc: 600
- Średnica: 250
- Pasmo przenoszenia (min.): 32
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
239,00 zł / szt
293,97 zł brutto
| Waga | 3039 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 x 300 x 145 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hertz |
|---|---|
| Moc | 600 |
| Średnica | 250 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 32 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 400 |
| Liczba głośników w zestawie | 1 |
| Rodzaj | Subwoofery pasywne |
| Wymiary | 100 x 50 x 25 mm |
| Waga | 3 |
| Impedancja | 4 |
| Stosunek sygnału do szumu | 89 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |