obudowy do kamer
DS-1280ZJ-S Adapter do kamer
- Wymiary:
137mm x 53.4mm x 164.8mm
- Waga: 527
- Pozostałe parametry:
Materiał stop aluminium
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
61,47 zł / szt
75,61 zł brutto
Puszka montażowa Hikvision DS-1280ZJ-S
Uchwyty firmy Hikvision służą do montażu kamer na słupach, masztach oraz powierzchniach płaskich. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na ekstremalne warunki atmosferyczne.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Wymiary | 137mm x 53.4mm x 164.8mm |
| Waga | 527 |
| Pozostałe parametry | Materiał stop aluminium |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 610 kg |
|---|---|
| Wymiary | 175 x 145 x 60 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |