drukarki i urz. wielofunkcyjne
Drukarka Versalink B620DN 61ppm B620V_DN
- Model:
Versalink B620
- Złącza: RJ-45
- Komunikacja bezprzewodowa: NFC
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
19 090,20 zł / szt
23 480,95 zł brutto
Drukarka Xerox VersaLink B620
Dopasowany do skali działalności, inteligentny asystent z obsługą aplikacji ConnectKey, który zawsze przekracza oczekiwania.
- Drukarka czarno-biała z obsługą formatu A4
- Idealne rozwiązanie dla zespołów od 5 do 20 osób
- Intuicyjny interfejs użytkownika w formie 5-calowego tabletu pozwala przyspieszyć pracę
- Wbudowane kompleksowe zabezpieczenia
- Funkcje integracji z urządzeniami mobilnymi ułatwiają łączenie się i drukowanie z dowolnego urządzenia
- Obsługa technologii ConnectKey z aplikacjami i rozwiązywaniami na każdą sytuację
| Waga | 29500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 560 x 645 x 555 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Xerox |
|---|---|
| Model | Versalink B620 |
| Złącza | RJ-45 |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Waga | 25.4 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 61 |
| Zainstalowana pamięć | 2 |
| Podajnik papieru |
|
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obciążenie miesięczne | 300000 |
| Procesor drukarki | 1,2 GHz Quad Core |
| Wysokość | 445 |
| Szerokość | 428 |
| Głębokość | 510 |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Format | A4 |
| Druk Photo | Nie |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |