Drukarka MS531dw 38S0310
- Model:
MS531dw
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Lexmark MS531dw
- Drukarka laserowa, wydruk czarno-biały
- Dupleks (druk dwustronny): Zintegrowany dupleks
- Szybkość druku: maks. 44 str./min.
- Zalecany nakład miesięczny: 2,000 - 15,000 stron
Dzięki wyjątkowej wydajności i bezpiecznej konstrukcji MS531dw zapewnia szybsze drukowanie do 44 stron na minutę i zwiększoną wydajność tonera do 28 400 stron. Krótkie oczekiwanie na pierwszą stronę, doskonała jakość druku i łatwy w obsłudze ekran dotykowy.
Zarządzanie
Urządzeniami z obsługą IoT można zarządzać zdalnie, co obejmuje m.in. konfigurację, zarządzanie materiałami eksploatacyjnymi i diagnostykę. Możliwość komunikacji bezprzewodowej zapewnia swobodny dostęp, a zdalne aktualizacje oprogramowania sprzętowego umożliwiają korzystanie z najnowszych funkcji zabezpieczeń. Nasza aplikacja do drukowania mobilnego ułatwia zdalne nadzorowanie zadań drukowania i zarządzanie nimi za pomocą telefonu.
Inteligentna konstrukcja
Każdy punkt dotykowy został zaprojektowany tak, aby był odporny na intensywne użytkowanie, a jednocześnie spełniał standardy dostępności. Urządzenie opiera się na stalowych ramach, które zapewniają mu trwałość i wydajność na długi czas. Produkty są projektowane z myślą o długim okresie eksploatacji z wykorzystaniem trwałych komponentów; ich serwisowanie jest łatwe i nie wymaga wielu narzędzi.
Stałe, profesjonalne wsparcie dla produktów
Nasze urządzenia są łatwe w obsłudze i instalacji, intuicyjne, bardzo wydajne i niezawodne Od filmów instruktażowych i pomocy technicznej do produktów po proste, oznaczone kolorami wskazówki wykonywania czynności konserwacyjnych, takich jak wymiana tonera - korzystanie ze sprzętu Lexmark to czysta przyjemność. Klientom korzystającym z usług zarządzania drukiem proponujemy dodatkowe korzyści, takie jak analizy predykcyjne stanu floty, które pomagają w Lexmark identyfikowaniu potencjalnych problemów i zapobieganiu im.
Projektowane z myślą o bezpieczeństwie
Doświadczenie i specjalistyczna wiedza firmy Lexmark pomaga klientom chronić dane, urządzenie i sieć. Nasz ekosystem zabezpieczeń został zaprojektowany, aby stawić czoła najbardziej złożonym wyzwaniom związanym z danymi. Teraz dodatkowo nasze urządzenia zostały wyposażone w moduł TPM (Trusted Platform Module), który obsługuje takie, funkcje, jak wbudowane uwierzytelnianie, kontrola integralności systemu i możliwości kryptograficzne, co pozwala utworzyć unikalny cyfrowy system czytnika linii papilarnych. Moduł TPM spełnia najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa obowiązujące w branży i wymagane przez rząd Stanów Zjednoczonych, w tym posiada certyfikaty Common Criteria i Federal Information Processing Standard (FIPS).
Zastrzeżona technologia
Jesteśmy właścicielem podstawowych technologii w zakresie sprzętu, oprogramowania sprzętowego, usług i rozwiązań. Dzięki temu możemy tworzyć bezproblemowe połączenia w celu minimalizowania ryzyka wystąpienia luk w zabezpieczeniach dokumentów, urządzeń i sieci.
Zrównoważony rozwój
Certyfikaty Energy Star, Blue Angel, RoHS i EPEAT Silver. Modele zapewniają zrównoważoną eksploatację dziś i jutro. Lexmark jest liderem jeśli chodzi o wykorzystywanie materiałów pochodzących z odzysku; nasze produkty są co najmniej w 39% wytwarzane z materiałów wtórnych z tworzyw sztucznych i stale pracujemy nad udoskonaleniami w tym zakresie. Ta linia została również zaprojektowana z myślą o maksymalnym wydłużeniu okresu eksploatacji i zmniejszeniu ilości odpadów.
| Waga | 15900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 435 x 470 x 370 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lexmark |
|---|---|
| Model | MS531dw |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 |
| Gramatura papieru (maks.) | 216 |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Waga | 13.5 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 44 |
| Zainstalowana pamięć | 512 |
| Maksymalna pamięć | 512 |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | Odbiornik na 150 arkuszy |
| Informacje o gwarancji | 1 rok Onsite |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obciążenie miesięczne | 15000 |
| Procesor drukarki | Dual Core, 1 GHz |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 263.1 |
| Szerokość | 399 |
| Głębokość | 389.4 |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Format | A5 |
| Druk Photo | Nie |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |